ToolBox - kompletne wsparcie sektora IT

Nasze instalacje oraz serwis opieramy na najlepszych na rynku podzespołach w każdym segmencie cenowym. Dysponujemy rozwiązaniami dopasowanymi do oczekiwań, jak i budżetu inwestora. Na wszystkie wykonywane przez nas instalacje, a także sprzęt udzielamy gwarancji.

Modernizujemy, jak również serwisujemy istniejące instalacje.Przed dokonaniem zmian wykonujemy projektykosztorysy, a także wspieramy profesjonalnym doradztwem.

W zakresie naszych kompetencji znajduje się szeroka gama usług, które wiążą się z sektorem IT. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się sprostać najbardziej wymagającym instalacjom oraz nowinkom technicznym. Nasi Klienci cenią profesjonalizmdoświadczenie oraz wiedzę branżową, a także szybkość działania.

Oferujemy również pogotowie techniczne.

ToolBox współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami, a także spółdzielniamiwspólnotami mieszkaniowymi oraz instytucjami publicznymi i prywatnymi.

Zobacz jak pracujemy!

Sprawdź dotychczasowe realizacje firmy ToolBox

Prezes

prezes ToolBox IT Support

Łukasz Augustyn

prezes ToolBox IT Support

Charyzma, pracowitość, a przede wszystkim pasja pozwoliły na otworzenie firmy ToolBox IT Support, która odpowiadając na zapotrzebowania rynku dostarcza kompletne, profesjonalnie i sprawdzone rozwiązania w zakresie instalacji oraz systemów IT. Nasi specjaliści oferują wsparcie, wiedzę, a także lata doświadczeń, by zapewnić najlepsze rozwiązania dla domów, mieszkań oraz firm. Zapraszamy do współpracy!

tel: 733 870 370

Zaufali nam

carline

Carline

Klimatyzacja i wentylacja – generalny wykonawca systemów HVAC
zsz bobowa

ZSZ Bobowa

Zespół Szkół Zawodowych im. S. Wyspiańskiego w Bobowej
novak chalet banica

Novak Chalet

Novak Chalet – drewniany domek do wynajęcia w Banicy

Interior Bureau

Building Company

Architecture Bureau

Chcesz nawiązać współpracę? Spotkajmy się!

Zapraszamy do kontaktu! W przypadku pytań, wątpliwości lub w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z naszym Zespołem. Zadzwoń: 733 870 370 lub napisz: [email protected]
Skontaktuj się z nami!