Poznaj ToolBox!

Nasze instalacje oraz serwis opieramy na najlepszych na rynku podzespołach w każdym segmencie cenowym. Dysponujemy rozwiązaniami dopasowanymi do oczekiwań, jak i budżetu inwestora. Na wszystkie wykonywane przez nas instalacje, a także sprzęt udzielamy gwarancji.

Modernizujemy, jak również serwisujemy istniejące instalacje.Przed dokonaniem zmian wykonujemy projekty, kosztorysy, a także wspieramy profesjonalnym doradztwem.

W zakresie naszych kompetencji znajduje się szeroka gama usług, które wiążą się z sektorem IT. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się sprostać najbardziej wymagającym instalacjom oraz nowinkom technicznym. Nasi Klienci cenią profesjonalizm, doświadczenie oraz wiedzę branżową, a także szybkość działania.

Oferujemy również pogotowie techniczne.

ToolBox współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami, a także spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz instytucjami publicznymi i prywatnymi.

!!!Ważne!!!

Działamy zgodnie z polityką RODO. Podejmując współpracę z firmą Zespołem ToolBox masz pewność, że zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, a swoje działania prowadzimy zgodnie z wszelkimi prawnymi obostrzeniami.

Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku pytań, wątpliwości lub w celu ustalenia szczegółów oraz wykonania realizacji dla domu bądź firmy – prosimy o kontakt z naszym Zespołem. Zadzwoń: 733 870 370 lub napisz: [email protected]