Instalacje telewizyjne (antenowe)

Instalacje telewizyjne TV, SAT, WLAN czy GSM to inaczej instalacje antenowe, które pozwalają na podłączenie urządzeń i ich wydajną pracę. W ofercie ToolBox znajdują się zarówno modernizacje obecnych systemów antenowych, jak i projekt, dobór oraz instalacja nowych rozwiązań.

Skorzystaj z oferty ToolBox!

Proponujemy:

  • Tworzenie instalacji strukturalnej sieci telewizyjnej pod odbiór telewizji naziemnej DVB-T/T2, satelitarnej DVB-S/S2/X, kablowej DVB-C oraz sieci telewizji hotelowej. Nowością jaką oferujemy, jest dostęp do telewizji internetowej IPTV.
  • Ustawianie nowych, a także istniejących anten telewizji naziemnej, satelitarnej.
  • Montaż, modernizację oraz serwis istniejących instalacji na budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz firmach i instytucjach.
  • Kompleksową obsługę instalacji telewizyjnych oraz antenowych spółdzielni/wspólnot mieszkaniowych.

Instalacje telewizyjne?

Postaw na wiedzę i doświadczenie ToolBox!

Firma Toolbox zapewnia sprawdzone rozwiązania w zakresie instalacji telewizyjnych. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Gorlic, Nowego Sącza, Tarnowa, Jasła, Krosna, Biecza czy Bobowej, a także okolic (powiat gorlicki, jasielski, nowosądecki oraz tarnowski). Proponowane przez nas rozwiązania są idealnie dobrane do potrzeb, ale także wymagań. Tworząc ofertę dla instalacji telewizyjnych nacisk kładziemy na jakość, ale także ekonomiczne rozwiązania, na każdą kieszeń.

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku pytań, wątpliwości lub w celu ustalenia szczegółów oraz wykonania realizacji na instalacje telewizyjne dla domu bądź firmy – prosimy o kontakt z naszym Zespołem. Zadzwoń: 733 870 370 lub napisz: [email protected]