Systemy alarmowe

Systemy alarmowe pozwalają zwiększyć ochronę obiektów – zarówno domów i mieszkań, jak i firm – biur, salonów, lokali usługowych czy gastronomicznych, a także hal produkcyjnych. Montaż systemu alarmowego zmniejsza ryzyko zagrożenia, gwarantując tym samym poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

Oferta firmy ToolBox zawiera kompleksowe usługi instalacji systemów alarmowych. Wykonujemy montaż systemów alarmowych na terenie powiatu gorlickiego, jasielskiego, nowosądeckiego, a także tarnowskiego. Systemy ostrzegają zarówno przed włamaniami, jak i niebezpieczeństwem związanym z wybuchem pożaru czy zalaniem budynku. Przed instalacją systemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze idealnych względem potrzeb i oczekiwań urządzeń oraz rozwiązań. Zapewniamy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny instalacji alarmowych.

Zalety posiadania systemu alarmowego

Czemu ważny jest montaż systemu alarmowego?

Podstawową zaletą posiadania systemu alarmowego jest bezpieczeństwo. Niezależnie. czy chodzi o ochronę domu, mieszkania, biura, czy jakiegokolwiek innego obiektu prywatnego lub publicznego. Odpowiednio dobrana i profesjonalnie wykonana instalacja pozwoli nam zabezpieczyć się przed zagrożeniami. Montaż systemu alarmowego pozwoli nam wykryć potencjalne włamanie, ale również poinformuje o możliwości zalania pomieszczeń lub wystąpienia pożaru. Po wykryciu zagrożenia system automatycznie i niezwłocznie informuje odpowiednie służby o stanie zagrożenia. Dzięki takim rozwiązaniom jak instalacje alarmowe, można poczuć, że zarówno ludzie – nasi bliscy, jak i współpracownicy, czy też obiekty – majątek oraz budynki są w pełni bezpiecznie.

Zagrożenia, przed którymi chronią systemy alarmowe

 • Włamanie 
 • Pożar 
 • Zalanie 

Nasza firma zadba o profesjonalną instalację systemu alarmowego, który zapewni bezpieczeństwo oraz ochronę mienia 24h/7.

Montaż systemów alarmowych wykonujemy w oparciu o nowoczesne oraz sprawdzone technologie

 • czujniki ruchu dualne oraz PIR (wewnętrzne i zewnętrzne)
 • bariery podczerwieni
 • czujniki otwarcia( kontaktrony)
 • czujniki wstrząsu
 • czujniki zalania
 • czujniki gazów ( chloroform, czad, metan, propan-butan)
 • czujniki dymu i ciepła
 • czujniki zbicia szkła

System alarmowy w razie zagrożenia przesyła automatycznie wiadomość SMS, dzwoni lub też wysyła powiadomienie na telefon. Dzięki urządzeniom mobilnym jest także możliwość zdalnej obsługi, a także kontroli nad naszym alarmem. Oprócz podstawowej funkcji, czyli nadzoru nad majątkiem, system alarmowy może np. sterować bramą wjazdową, roletami czy też oświetleniem. Stosując odpowiednie rozwiązania i instalacje, czujnik ostrzeże nas także przed zalaniem, pożarem, czy inną niebezpieczną sytuacją

Instalacje i systemy alarmowe – Gorlice i okolice

Aby cieszyć się komfortem oraz bezpieczeństwem, warto korzystać z rozbudowanych systemów alarmowych. W ofercie ToolBox polecamy rozwiązania dopasowane do oczekiwań, a także budżetu inwestora. Instalacje alarmowe zapewniają wszechstronnie zabezpieczenie zarówno osób, jak i mienia. Systemy alarmowe po wykryciu zagrożenia wysyłają do użytkowników komunikaty w formie sms-ów i wiadomości mailowych. Emitowany jest również sygnał dźwiękowy, o odpowiedniej częstotliwości, który będzie doskonale słyszalny nie tylko w budynku, ale i w jego okolicy.

Systemy alarmowe?
Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Toolbox!

Firma Toolbox zapewnia sprawdzone, profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów alarmowych domów, mieszkań, a także firm i przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Gorlic, Nowego Sącza, Tarnowa, Jasła, Krosna, Biecza czy Bobowej, a także okolic (powiat gorlicki, jasielski, nowosądecki oraz tarnowski). Proponowane przez nas rozwiązania są idealnie dobrane do potrzeb inwestorów, ale także wymagań budynku. Czujniki mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. W trakcie konfiguracji centrali uwzględniamy szereg istotnych czynników jak np. obecność zwierząt domowych lub hodowlanych. Wówczas proponujemy odpowiednie urządzenia i detektory, które ignorują ich ruch, nie uruchamiając tym samym niepotrzebnie alarmu. W doborze odpowiednich rozwiązań pomagają nasi wykwalifikowani pracownicy. Tworząc ofertę dla instalacji systemów alarmowych uwzględniamy także budżet – tak by każdy mógł pozwolić sobie na komfort i bezpieczeństwo, nie tracąc na jakości!

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku pytań, wątpliwości lub w celu ustalenia szczegółów oraz wykonania realizacji na montaż systemu alarmowego dla domu bądź firmy – prosimy o kontakt z naszym Zespołem. Zadzwoń: 733 870 370 lub napisz: [email protected]